ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗГЛАДЖУЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ВОЛОССЯ НА ОСНОВІ БРАЗИЛЬСЬКОЇ ЯГОДИ АСАЇ ORIGINAL

Виробник: Brazilian Blowout
Імпортер: OOO «Глион Сервисес»
Об'єм: 30 мл

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ
690
Купити

Brazilian Blowout – найінноваційніший та найефективніший професійний розгладжуючий засіб у світі. Це інноваційний комплекс амінокислот природного походження із Бразилії.

Основні переваги розгладжування та лікування Solution:

  • створює на поверхні волосся найтоншу захисну плівку з природних амінокислот;
  • запечатує та розгладжує кутикулу волосся;
  • надає гладкість, шовковистість і глянсовий блиск волоссю;
  • прибирає пористість та пухнастість волосся;
  • ефект від процедури триватиме від 3 до 6 місяців, при правильному домашньому догляді після процедури;
  • тривалість процедури в середньому займає 90 хвилин. Залишивши салон, Ваш клієнт набуває повної свободи своїх дій цього ж дня (може відвідувати басейн, сауну, купатися в морі тощо);
  • при використанні, продукція не має неприємного запаху (без грубих хімікатів та формальдегіду);
  • вигідна собівартість процедури вирівнювання волосся, оскільки склад супер економічний і має високий концентрат, що зводить витрати до мінімуму.

Засіб Solution універсальний та призначений для всіх типів волосся.

Процедура розгладження та лікування волосся ідеально підійде для клієнтів, які бажають отримати абсолютно гладке, позбавлене пухнастості та пористості волосся з сліпучим блиском.

Технологія виконання процедури:

Крок 1. Ретельно вимити волосся Глибоко очищаючим професійним шампунем, приділяючи увагу потиличній та скроневій зонам.

Крок 2. Заберіть зайву вологу з волосся рушником. Дуже важливо, щоб волосся залишалося вологим перед нанесенням, основного засобу Solution. Саме волога допоможе рівномірно розподілитися засіб по волоссю. Якщо волосся почало підсихати – рекомендуємо змочити його водою з пульверизатора.

Крок 3. Розділіть вологе волосся на частини – як вам зручно. Рекомендуємо починати з нижніх потиличних пасм і просуватися вгору.

Крок 4. Візьміть Основний засіб (Solution) і ретельно струсіть пляшку кілька разів для того, щоб її вміст перемішався! Помістіть у миску 20-25 мл засобу для довгого волосся, 15 мл - для волосся середньої довжини, 5-7 мл - для короткого волосся. Наносьте засіб злегка відступивши від шкіри голови (при бажанні зберегти природний об'єм на тонкому волоссі можна відступати 3-5 см від кореня).
Візьміть гребінець із частими зубцями і кілька разів проведіть по пасмі, знявши залишки засобу. Залишки засобу можна нанести на наступне непророблене пасмо. Пам'ятайте, принцип Brazilian Blowout: Чим менше – тим краще! Постійно розчісуйте волосся гребінцем, так ви рівномірно розподілите засіб по волоссю і не залишите зайвого препарату. Розподіліть засіб по всьому волоссю.
 
Крок.5. Висушіть волосся феном на 100%. Тримайте фен на відстані близько 5 см від волосся та сушіть волосся у напрямку від обличчя клієнта. Для полегшення подальшого безперешкодного ковзання утюжка по волоссю, при сушінні можна застосовувати гребінець і брашинг.
 
Крок 6. Проробляємо пасма волосся праскою. Ширина пасм близько 4-6 см. Температура утюжка: 230 ° C - для випрямлення волосся в нормальному стані, 190-220 ° C - для випрямлення пошкодженого волосся і блондинок. У разі проведення процедури лікування та роботи з кучерявим волоссям за бажанням клієнта зберегти завиток – температура 170-180 °C.
Прогладжуємо пасмо 4-6 разів, створюючи тиск між полотнами утюжка.
Brazilian Blowout  не потрібно  витримувати на волоссі – це не вплине на результат! Після процедури можна відразу ж, робити з волоссям будь-що: заколювати, заплітати, мочити. Ваше волосся залишиться абсолютно прямим і доглянутим!

Крок.7. Ретельно вимийте волосся звичайною водою без шампуню.

Крок 8. Нанесіть на вологе волосся Завершальний 3 етап:

- Це може бути ІОННИЙ БОНД (СПРЕЙ ІОННИЙ ЗМІЦНЮЮЧИЙ). Нанести на вологе волосся, приступити до сушіння та укладання волосся (без часу витримки). 

- Маску для глибокого кондиціювання на основі ягоди асаї, залиште на 5-7 хв, ретельно змийте водою.

Крок 9. Перед сушкою рекомендуємо застосувати невелику кількість Розгладжуючої сироватки для волосся, або Захисного термоактивного бальзаму, розподіліть засоби по волоссю, починаючи з кінчиків.

Крок 10. Висушіть волосся клієнта феном та пальцями – для демонстрації ефекту, або створіть остаточне укладання брашингом за допомогою стайлінг-засобів Brazilian Blowout.
 
На цьому процедуру закінчено.
 
#brazilianblowout_ukraine