Split End Brazilian Blowout – відновлення, зміцнення та захист кінчиків волосся

Виробник: Brazilian Blowout
Імпортер: OOO «Глион Сервисес»
Об'єм: 350 мл

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ
3200
Купити
 
Brazilian Blowout Split End Repair Treatment – це салонна процедура, яка миттєво відновлює, зміцнює, захищає та ущільнює посічені кінчики волосся на строк до 4 тижнів лише за 10 хвилин! Split призначений для ущільнення кінчиків, збереження довжини та досягнення ідеальної стрижки, проводьте процедуру Brazilian Blowout Split End Repair Treatment при кожній стрижці та фарбуванні.
 
Завдяки використанню запатентованої системи Thermo-Marine Bonding System™, ця процедура заповнює та зв'язує волокна посіченого волосся, миттєво склеюючи кінчики волосся, що січуться, у той час як бразильський супер-поживний комплекс запобігає подальшому посіченню, захищаючи кінці від щоденних пошкоджень та екологічних факторів.
 
Кінцевий результат: миттєво "склеєні", сильні, здорові кінчики волосся, захищені від подальших пошкоджень! Спробуйте зробити процедуру Brazilian Blowout Split End Repair Treatment, і Ваше волосся буде Вам вдячне!
 
4 КРОКИ - 10 ХВИЛИН

Проведення процедури Brazilian Blowout Split End Repair Treatment:

  1. Миємо волосся шампунем, потім на трохи вологе волосся за допомогою пензля наносимо засіб Split End Repair Treatment, по довжині волосся до кінчиків 5-7 см. Використовуємо не більше ніж 7-8 мл. препарату для даної процедури, тому що якщо нанести велику кількість засобу, волосся виглядатиме жирним. Якщо ж у клієнта густі, довгі, пошкоджені чи пористі кінці, то препарату наносимо трохи більше.
     
  2. За допомогою гребня або гребінця прочісуємо волосся, для рівномірного розподілу засобу на кінчиках волосся.
     
  3. Підсушуємо волосся феном і за допомогою круглої щітки витягаємо волосся, роблячи його гладким і рівним. Тримаємо фен на відстані 5 см від волосся, для мінімізації випаровування.
     
  4. Після того, як волосся повністю висушене, розділяємо волосся попрядно (ширина від 1 до 1,5 см.) і по довжині 5-7 см. від кінчиків волосся за допомогою праски запечатуємо засіб. Залежно від стану та пористості волосся температуру прасування вибираємо в діапазоні від 190 до 210 (завжди намагайтеся використовувати нижчу температуру прасування на кінцях волосся, яке більш пошкоджене). Проводити праскою по кожному пасму слід не менше ніж 2 або 3 рази.

Після цього, процедура лікування кінчиків волосся завершена. Після немає необхідності обполіскувати волосся і клієнт може відразу після процедури відновлення січених кінців зав'язувати хвіст або заколювати волосся.

#brazilianblowout_ukraine